Pielęgnacja

Szanowni Państwo,

 

Jesteśmy firmą z powiatu Otwockiego (Wiązowna) zajmującą się renowacją oraz bieżącym utrzymaniem boisk do piłki nożnej o nawierzchni sztucznej jak i zielonej. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją nawierzchni oraz doradztwo w zakresie racjonalnego użytkowania i utrzymania boisk piłkarskich. Używamy wyłącznie profesjonalnych narzędzi: Wiedenmann, Terra Clean, KIOTI, Eliet, EchoTrak i inne.

Boisko ze sztuczną nawierzchnią wymaga regularnej opieki polegającej na spulchnianiu, szczotkowaniu, zamiataniu i czyszczeniu z nieczystości, uzupełnieniu granulatu i/lub piasku.

Park maszynowy jakim dysponujemy pozwala na profesjonalne wykonanie:

 

 

Piaskowania – zabieg zalecanym do stosowania w zależności od stopnia użytkowania i zakresu użytkowania boiska.

 

Uzupełnienie granulatu – zabieg wykonywany w celu poprawienia/przywrócenia elastyczności płyty boiska.

Czyszczenie boiska – zabieg niezbędny do prawidłowego korzystania z boiska. Zabieg wykonywany naszą maszyną pozwala zgrzebłem rozluźnić warstwę granulatu, odpowiedni system szczotek i sit przesiać i wyczyścić granulat, natomiast szczotka wyrówna granulat i podniesie trawę.

 

Rozluźnianie granulatu – zabieg mający na celu spulchnienie zbitej nawierzchni – najistotniejszy zabieg przy renowacji boiska ze sztucznej trawy.

Wszystkie nasze rządzenia są napędzane ciągnikiem KIOT.

Posiadamy jeszcze zgrzebło i szczotki do wyrównywania granulatu.

Pogoda
Mazowsze
°
Weather from OpenWeatherMap


Marwell